Konstelace

zharmonizují místa, kde cítíte nesoulad​

Čelíte ve svém životě častým pochybnostem, strachům, panikám, úzkostem, limitům, obavám, prázdnu či odpojení a nevíte, odkud tyto pocity pramení? Přesně s tím vám pomohou konstelace, které pracují na energetické rovině.

Po konstelaci dostáváte příležitost vytvořit si novou osobní realitu.

Váš život se může začít měnit, protože jste se změnili vy uvnitř a máte jiný přístup. Už nebudete zaseknutí v emoci, která je vaší minulostí. Na konstelaci vymažete staré programy, porozumíte své minulosti, získáváte příležitost být tím člověkem, kterým chcete být, a rozloučit se s tím, kterého sami už nemůžete vystát.

Může přijít radost, láska, důvěra, hojnost, chuť do života, síla, energie, motivace tvořit, odpuštění a uzavření. Posunete se ve svém životě směrem, po kterém toužíte.

S čím vám pomůže konstelace

Toto energetické léčení je velmi efektivní pro vyřešení hlubokých a nezpracovaných traumat, bloků, uvězněných emocí, obtížích ve vztazích apod., které se zdají být neřešitelné. Konstelace vám pomůže ošetřit a zharmonizovat přesně ta místa, kde cítíte zátěž a nesoulad.

Často s klienty transformační konstelace kombinujeme s terapiemi, protože poté, co vyřešíte těžké situace, otevře se prostor pro seberozvoj a hlubší práci na úrovni energetického léčení.

Touto metodou můžeme také vyladit i prostor, kde žijete, pracujete a zažíváte tam určitou nepohodu, či se tam necítíte bezpečně.

Je vhodná pro dospělé, dospívající, děti i rodiče. Jako velmi efektivní se ukazuje tato metoda i v rámci rozvoje firmy nebo pracovní pozice.

Jaká témata na konstelacích řešíme

Na konstelacích vytvořím bezpečný prostor k prozkoumání a vyléčení míst, která jsou zraněná, traumatizovaná, nebo nějakým způsobem blokovaná. Pracuji s vaším energetickým polem, které čistíme a zbavujeme nahromaděných zátěží a nefunkčních programů.

Konstelace také umožní doťuknout a dotáhnout vaše posuny, pomohou vám osvobodit se ze starých emočních zranění, najít vnitřní klid, objevit cestu své duše. Vytvoříme podmínky pro zdravý, radostný a smysluplný život plný hojnosti.

Na konstelacích se můžeme zaměřit na různá témata, nejčastěji jsou to obtíže vztahové, zdravotní, strach ze ztráty zaměstnání, nedostatek financí, neplodnost, obtíže při péči o dítě nebo různé nepřízně osudu.

Pozn.: Pro bližší představu o situacích, kterými vás na konstelacích provedu, klikněte na odkaz.

Můžeme se podívat na příčinu jednotlivých emocí, jako jsou hněv, frustrace, nepřátelství, bezmoc, smutek, vztek, lítost, zahlcení, vina, agrese, odsouzení, strach, nejistota, méněcennost, bolest, utrpení, deprese, úzkost a hluboká traumata

Dítě má stále vztek a vy nevíte proč?
Nejste na sebe s dítětem napojení a vy nevíte proč?
Prožíváte hluboké strachy o dítě, které vás paralizují, ačkoliv se nic nestalo a neděje?
Vaše dítě má strachy a úzkosti a vy tomu nerozumíte?
Obtížně zvládá vztah k vám, k sourozencům, k vrstevníkům?

Nemůžete ukončit vztah, i když víte, že vám v něm není dobře, nic nefunguje (karmické vztahy) nebo se do vztahu opakovaně vracíte a nevíte proč?
Zažíváte žárlivost, která vás naprosto sžírá?
Nedovolujete si mít plnohodnotný vztah?
Jste stále v pozici milenky a chcete od vztahu víc?
Nemáte radost ze života, doma vládne partnerská nepohoda, disharmonie?
Nedaří se vám otěhotnět?

Léčíte se na například  s rakovinou, nerozumíte tomu, proč se to stalo zrovna vám, když jste tak hodní na ostatní a nikdy jste nikomu neublížili?
Je vám často špatně, bolí vás břicho, záda… a nevíte, proč se to děje, doktoři nic nezjistili?

Máte strach jít ke zkoušce, i když jste na ni připraveni?
Zažíváte ataky paniky, máte strach pokračovat ve studiu,?
Ze studia se hroutíte, nerozumíte tomu, proč se to děje vám, ostatní to přeci zvládají?

Na výběrové řízení se nikdo nehlásí, nebo se vám hlásí nepoužitelní jedinci?
Nikdo nerespektuje a neposlouchá váš názor a vy nevíte, proč se vám to děje?
I když říkáte už ne, jste stále přetěžovaní ve vedoucí pozici?
Máte vztek na klienty, nejradši byste se vším sekli?
Klienty nemáte a nerozumíte tomu, proč si nevybírají spolupráci s vámi, i když jste dobří v tom, co děláte?
Řešíte pořád dokola témata kolem bohatství a hojnosti – nemáte peníze, nikdo od vás nenakupuje, máte strach investovat, máte pocit, že si neumíte udržet peníze, jako by k vám nechtěli?
Máte strach mluvit, prezentovat se online nebo před druhými?
Nedaří se vám převzít odpovědnost za podnikání, pořád jednáte jako zaměstnanec?
Zažíváte chaos v podnikání a ve své pozici?
Nedovolujete si plně vyjádřit svůj názor a být před druhými autentičtí?
Nejde se vám kariérně posunout nebo pochybujete o tom, že už jste na posun připravení?
Nejste ukotvení ve své síle, bojíte se nejistoty, kterou podnikání přináší?
Cítíte se nepřijetí, přehlížení, nikoho kromě práce nezajímáte?
Máte pocit, že vám nikdo nepomůže v rámci týmu, práce nebo rodiny?

Na vaší nemovitosti pociťujete energetickou zátež, nebo se vás týká poválečná zátěže (např. sudetské německé domy)?
Jste v prostoru unavení, nedaří se vám tam, je tam těžká atmosféra?
Předtím se vám dařilo, ale teď už to nejde, nemůžete tam nic posunout, tvořit, máte v prostoru strach, špatně spíte?
Dítě v prostoru nespí, nechce být v pokoji nebo doma samo, sami se v prostoru bojíte i vy, máte pocit, že tam někdo chodí a je s vámi?

Proč absolvovat konstelace se mnou?

Jsem absolventka dlouhodobého vzdělávání ve vztahových konstelacích a také mám 13 let praxe jako terapeut. Propojuji energeticko-šamanský a psychoterapeutický přístup, proto jdou konstelace se mnou opravdu do hloubky.

Narozdíl od klasických skupinových konstelací, které obvykle najdete v nabídce jiných koučů či terapeutů, u mně probíhají pouze individuální konstelace. Při energetickém léčení jsem s vámi jen já, aby byla zaručená maximální diskrétnost a profesionalita a mohlo dojít k hlubokému energetickému čistění a harmonizaci.

Pracuji tak, že se napojuji na blokovaná místa a ty pak čistím. Jdeme do minulosti, někdy i do minulých životů. Během jednoho sezení můžeme vyřešit situace, které v rámci terapie trvají roky, proto při terapeutické práci ráda kombinuji terapie právě s konstelacemi.

S kým na konstelacích spolupracuji

Dospělí, rodiče, partneři

Dospívající od 11 let, studenti

Podnikatelé
a OSVČ

Vedoucí pracovníci, ředitelé

Všechna témata můžeme řešit v rovině osobní, pracovní, podnikatelské, ve vztahu ke klientům, mohu se zaměřit i na témata, která řeší vaše děti, i když je na konstelaci jen rodič.

INDIVIDUÁLNÍ KONSTELACE

Konstelace pomáhají nalézt hlubokou a často nevědomou příčinu obtíží, se kterými se potýkáte, a zároveň ihned v rámci sezení dané místo harmonizovat.

Objednejte se pomocí kontaktního formuláře na stránce níže, nebo telefonicky. Pokud telefon nezvedám, pravděpodobně probíhají terapie. Zavolám vám zpět, hned jak to bude možné.

Cena za 1 hod.

1800 Kč

KONSTELACE PRO FIRMY, PODNIKATELE A VEDOUCÍ PRACOVNÍKY

Dosáhněte snadněji svých obchodních cílů. Díky konstelacím odemknete další potenciál a růst svého podnikání. Rozproudíte hojnost, transformujete místa, která brzdí nebo jinak komplikují spolupráci s klienty, zákazníky či obchodními partnery.

V rámci jedné konstelace se zaměříme na jedno téma, můžeme se podívat na psychické problémy ve firmě, zaměřit se na bloky, nefunkční programy, nebo zastavené energie, které vás nebo vaši firmu brzdí v rozvoji.

Zharmonizujeme prostor, kde podnikáte, aby přinášel co největší růst. Uvolníte energie v místech, kde cítíte, že se nedaří. Můžete řešit jak téma pracovní tak osobní, obě roviny spolu úzce souvisí a to, co vyčistíme v jedné rovině, se promítne i do té druhé.

Konstelace je opět individuální, nikoliv skupinová, řešíme vaše téma skrze vás.

Další podmínky spolupráce najdete v sekci Často kladené otázky.

Cena za 1 hod.

1800 Kč

Co o konstelacích říkají klienti?

K Lence jsem začala docházet na terapie před dvěma lety po rozchodu s partnerem. S každou novou konstelací nevycházím z údivu, jak velký pokrok se ve mně uděje. Nejen, že se vyřešily stavy úzkosti po rozchodu, ale současně se také otevírají hlubší problémy a vzorce chování, které je nutné odkrýt, pochopit a vyčistit.

Velmi mi tento způsob terapie vyhovuje, a i když jsem po ní často unavená, než se dokončí proces čištění a transformace, neznám lepší způsob pomoci. Lenčin přístup je při tomto procesu velice citlivý a naprosto bezpečný.
E.B., učitelka
Jít na konstelace byl můj záměr, už několik let. Vždycky mi do toho ale něco vlezlo a trochu mne odrazovala představa těch lidí. Když jsem se dozvěděla, že Lenka takto pracuje, ale jedna na jednu, neváhala jsem a okamžitě jsem se k ní objednala.

Věděla jsem, že konstelace něco dělají, ale toto bylo úžasné. Vracím se již poněkolikáté a vždy odjíždím s radostným srdcem a odlehčenou myslí. Leni, moc děkuji a těším se zase na viděnou!
A.H., nezávislá kosmetická poradkyně MARY KAY

Kdy zvolit konstelaci místo terapie?​

Často kladené otázky

Objednejte se pomocí kontaktního formuláře na stránce níže, nebo telefonicky. Pokud telefon nezvedám, pravděpodobně probíhají terapie. Zavolám vám zpět, hned jak to bude možné.

Pokud spolu nespolupracujeme v rámci konzultací a téma nevyplyne během naší práce, zašlu vám předem dotazník k vyplnění, abyste se vy i já na téma mohli připravit.

Energetické léčení probíhá vždy osobně v Lanškouně. Nejdříve navnímám místo zátěže, traumatu dle vašeho předem vybraného záměru. Tato místa a otisky zátěží, dluhů, bolesti, bezmoci vyléčíme. Napojím se i na hluboké nevědomé roviny, kde vaše zranění přetrvává, a proměníme ho ve zdroj síly, moudrousti a soucitu.

Po energetickém léčení doporučuju, abyste si dali klidový režim a vše se ve vás ustálilo. V případě, že byste se do 3 dnů od konstelace necítili dobře, zavoláte mi a vyčistíme další vrstvu.

Co je výsledkem? V rámci daného sezení je téma, se kterým jste přišli vyřešeno a pochopeno. Po konstelaci a zharmonizování místa, které bylo předmětem sezení, se může otevřít téma další, které nebylo předem zřejmé. V takovém případě mě kontaktujte co nejdříve, abychom se domluvily na dalším postupu. Terapie traumatu je ukončená ve chvíli, kdy je téma a energie kolem vyčištěná a už nepociťujete žádné obtíže.

ZMĚNA TERMÍNU SEZENÍ: Termíny sezení vždy domlouváme dopředu. Pokud se na některé z nich nemůžete dostavit, je možné termín sezení změnit nejdéle do 3 dnů před datem setkání. 

ZRUŠENÍ SEZENÍ: Sezení je nutné zrušit min. 48 hodin předem, jinak vám účtuji storno poplatek 3600 Kč. 

PŘESUN SEZENÍ NA JINOU FORMU: Nelze, konstelace probíhají pouze osobně na adrese Opletalova 92, Lanškroun  

Konstelace si domlouváme individuálně dle tématu, se kterým potřebujete pomoci. V rámci tohoto typu terapie není nutné mít nastavenou frekvenci setkávání. Pokud pokračujeme ve spolupráci dlouhodoběji, probíhá konstelace cca. jednou za 5-6 týdnů, aby se ve vás vše stihlo transformovat a otevřel se potenciál s tématem pracovat dál.

Obraťte se na svou pojišŤovnu a zjistěte si podmínky přímo u ní. V současné době nespolupracuji s žádnou pojišťovnou. Cena za sezení se řídí aktuálním ceníkem.

PŘÍPRAVA NA SEZENÍ: Buďte předem připraveni (tj. mějte nachystané téma, které potřebujete probrat). Pro úspěšný proces konstelace je nutné, abyste plnili doporučení, na kterých jsme se domluvili. V terapii je nutný váš aktivní přístup.

DÉLKA SEZENÍ: Konstelace probíhá zpravidla 2-3 hodiny podle závažnosti tématu. Cenu za konstelaci účtuji podle délky, kterou energetickým léčením strávíme (započítávám každou započatou 0,5 hodinu).

POZDNÍ PŘÍCHOD: V případě pozdního příchodu se čas sezení započítá dle předem domluveného času, kdy konstelace měla začít.  

V případě AKUTNÍ SITUACE MIMO DOMLUVENÉ SETKÁNÍ můžete využít VIP POMOC. Pro své klienty nabízím VIP pomoc v případě akutní situace mimo náš domluvený čas. Ozvu se hned, jak to bude možné. Tato podpora je zpoplatněna dle délky – 380 Kč za každých započatých 15 minut.

Pokud o konstelaci vážně uvažujete, ale nevíte úplně jistě, jestli je nyní pro vás vhodná, nabízím vám 15minutový hovor zdarma, kde se můžete zeptat na vše, co potřebujete. Kontaktujte mě prosím na telefonním čísle +420 604 654 615, nebo vyplňte formulář níže a já se vám ozvu.

Vaše schopnost růstu je neomezená. Nenechte se omezovat bloky a limity ve své hlavě. Slaďte se energeticky s tím, čeho v životě chcete dosáhnout.

Objednávka na terapie, konstelace

Přejít nahoru